We wtorek 4 lipca posłanka Paulina Matysiak (partia Razem, klub Lewicy) oficjalnie otworzyła nową filię swojego biura w Zduńskiej Woli, a w planach ma już kolejną, tym razem w Aleksandrowie Łódzkim.

Nowe biuro Pauliny Matysiak w Zduńskiej Woli znajduje się przy ul. Sieradzkiej 6, gdzie działa także siedziba władz powiatowych Nowej Lewicy oraz filia biura posłanki Anity Sowińskiej. Gościem specjalnym uroczystości był poseł Adrian Zandberg, współprzewodniczący partii Razem, który podczas konferencji prasowej podkreślił, że wyborów nie wygrywa się w Warszawie, lecz ich wynik rozstrzygnie się w mniejszych miastach takich jak Zduńska Wola. Dlatego właśnie do ich mieszkańców Lewica kieruje swój program.

Z kolei posłanka Paulina Matysiak deklarowała, że nowe biuro pozwoli jej być bliżej mieszkańców w tej części okręgu wyborczego.

Okręg wyborczy, który mam zaszczyt reprezentować w Sejmie, jest bardzo duży, obejmuje zachodnią część województwa łódzkiego. Dlatego bardzo się cieszę, że moje kolejne biuro będzie dostępne dla mieszkańców Zduńskiej Woli i okolic, dla których kontakt ze mną będzie jeszcze łatwiejszy — komentuje posłanka. — Drzwi moich biur są zawsze otwarte! — mówiła Paulina Matysiak.

Wszystkich mieszkańców regionu — od Kutna, Łowicza, Łęczycy, Zgierza po Pabianice, Sieradz, Łask, Zduńską Wolę, Wieluń i Wieruszów — zapraszam do kontaktu, służę pomocą w ważnych dla państwa sprawach! — dodaje posłanka Matysiak.

Po uroczystym przecięciu wstęgi, odbyło się spotkanie otwarte z udziałem posła Adriana Zandberga. Politycy mówili o najważniejszych postulatach Lewicy na nadchodzące wybory parlamentarne, m.in. o dużym programie budowy mieszkań z niskim czynszem, podwyżkach wynagrodzeń w budżetówce czy lepszym transporcie publicznym.

Skip to content