Zespół 

Rafał Grabski

Rafał Grabski

dyrektor biura poselskiego w Kutnie

Polonista, członek Zarządu Okręgu Łódzkiego Lewicy Razem, strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieniu i edukator seksualny. Miłośnik transportu publicznego, świeckiego państwa i progresywnych podatków. Uwielbia wnikliwe reportaże i podróże tramwajem.

Martyna Urbańczyk

Martyna Urbańczyk

asystentka ds. promocji

Aktywistka miejska i feministka, zasiada w Radzie Krajowej partii Razem oraz działa w ruchu miejskim Łódź Cała Naprzód!. Absolwentka Akademii Demokracji Socjalnej. Interesuje się polityką miejską, prawami pracowniczymi, feminizmem i ekologią. W wolnych chwilach ogląda amerykańskie seriale i czyta książki.

Sebastian Bednarski

Sebastian Bednarski

asystent ds. grafiki

Ukończył Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Szczecińskim. Zajmuje się szeroko rozumianą działalnością na rzecz ochrony zwierząt i przyrody. Współpracuje z kilkoma organizacjami pozarządowymi. Postuluje daleko idące zmiany w zakresie systemu żywności — realizację postanowień Europejskiego Zielonego Ładu i zakończenie chowu przemysłowego zwierząt. Opowiada się za wprowadzeniem zakazu polowań. Wędruje i fotografuje.

Adrian Bustos Alfaro

Adrian Bustos Alfaro

asystent społeczny

Piotrkowianin, pracownik IT, student, wolontariusz. Działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami i zwierząt oraz w zakresie udzielania pomocy prawnej. Interesuje się muzyką, fotografią, prawem karnym i problematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. Zwolennik świeckiego państwa i faktycznej neutralności państwa w sferach religijnych.
Dariusz Wasilewski

Dariusz Wasilewski

asystent społeczny

Działacz społeczny na rzecz  praw człowieka w szczególności praw
i godności osób
z niepełnosprawnościami.
 Prywatnie mąż, ojciec i miłośnik literatury. Mieszka i działa lokalnie na terenie Zduńskiej Woli. 
Rafał Wąsowicz

Rafał Wąsowicz

asystent społeczny

Od 2006 roku aktywista społeczny zaangażowany w sprawy transportu publicznego, w szczególności kolejowego. Prezes Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Transportu Publicznego.
Uwielbia podróże koleją. Pracował jako konduktor i jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej w Berlinie. W wolnym czasie czyta książki i próbuje nauczyć się języka francuskiego. Interesuje się astronomią, historią świata, lubi uprawiać rośliny.

Henryk Wójtowicz

Henryk Wójtowicz

asystent społeczny

Członek zarządu i rzecznik prasowy okręgu łódzkiego Lewicy Razem, od lat zaangażowany społecznie. Student psychologii, zainteresowany losami młodych pracowników, transportem, prawami człowieka i polityką klimatyczną. Prywatnie miłośnik podróży, debat oksfordzkich i motoryzacji, żeglarz i psiarz. 
Skip to content