Zespół

Kinga Łuczak

Kinga Łuczak

dyrektorka biura poselskiego w Kutnie

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim, od kilkunastu lat związana z samorządem gminy Kutno – wieloletnia inspektorka ds. organizacji, kultury i promocji, działaczka społeczna. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, m.in. z regionalnymi jednostkami ochotniczych straży pożarnych. Miłośniczka literatury i sztuki (w szczególności plastyki i muzyki), zajmuje się rysunkiem fotorealistycznym.

Agata Szerszeniewicz

Agata Szerszeniewicz

specjalistka ds. marketingu wizerunkowego

Olsztyńska działaczka społeczna i polityczna. Inicjatorka i współorganizatorka Olsztyńskiego Marszu Równości i członkini partii Lewica Razem. Działa dla równości społecznej, podkreślając wagę edukacji w procesie zapobiegania dyskryminacji i wykluczeniu ekonomicznemu. Weganka, pasjonatka kreowana wizerunku w mediach społecznościowych, promująca adopcje zwierząt.

Martyna Urbańczyk

Martyna Urbańczyk

asystentka ds. promocji

Aktywistka miejska i feministka, działa w partii Razem oraz stowarzyszeniu Tak dla Łodzi. Absolwentka Akademii Demokracji Socjalnej. Interesuje się polityką miejską, prawami pracowniczymi, feminizmem i ekologią. W wolnych chwilach ogląda amerykańskie seriale i czyta książki.

Duszan Augustyn

Duszan Augustyn

asystent społeczny

Badacz transportu zbiorowego, specjalizuje się w problematyce wykluczenia społecznego wynikającego z ograniczonej mobilności. Pracuje nad rozwiązaniami łączącymi transport publiczy, ekonomię współdzielenia i IV rewolucje przemysłową, prowadzącymi do powstania nowej jakości w transporcie zbiorowym.

Artur Eichhorst

Artur Eichhorst

asystent społeczny

Działacz z Torunia, kulturoznawca, rusycysta. Zajmuje się sprawami kultury, edukacji i polityki antydyskryminacyjnej. W wolnym czasie podgląda naturę, zwiedza ciekawe miejsca, ogląda filmy (przeważnie stare) i czyta książki (przeważnie nowe).

Bartosz Grucela

Bartosz Grucela

asystent społeczny

Absolwent stosunków międzynarodowych UMK w Toruniu. Członek władz Razem. Zajmuje się tematami samorządowymi oraz transportem publicznym. Służy wsparciem w tematyce międzynarodowej. Tata małej Idy. Miejski aktywista i społecznik. Uwielbia rowery, bieganie i kajaki.

Jakub Jędrzejczak

Jakub Jędrzejczak

asystent społeczny

Studiuje w Warszawie, pochodzi z Włocławka; działa w Razem Toruń, gdzie poznał Paulinę (w Kole Kujawsko-Dobrzyńskim). Koordynuje Młodych Razem w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do zespołu social mediów. Prywatnie: italofil i kibic piłkarski.

Bartosz Migas

Bartosz Migas

asystent społeczny

Radny Rady Krajowej Razem, współpracował z lewicowym sztabem wyborczym w kampanii parlamentarnej w 2019 roku i w kampanii prezydenckiej w 2020. Od czasu do czasu publicysta – amator. Wspiera działalność poselską w zakresie porad i opinii prawnych, pomaga w redagowaniu pism, zapytań, interpelacji i wystąpień. Z zawodu prawnik – specjalista ds ochrony danych osobowych. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

Wiktor Misztal

Wiktor Misztal

asystent społeczny

Ukończył studia chemiczne na Politechnice Wrocławskiej, pracuje jako laborant w firmie produkującej części do samochodów osobowych. Jego wielkim hobby jest transport publiczny. Gdy tylko dowiedział się o działaniach Pauliny w tym obszarze postanowił dorzucić swoje trzy grosze i został asystentem społecznym. Udziela się również w stowarzyszeniu Wykluczenie Transportowe, które działa na rzecz likwidacji białych plam komunikacyjnych w Polsce. Lubi podróżować. Z zamiłowania jest kociarzem.

Emil Reszczyński

Emil Reszczyński

asystent społeczny

Młody aktywista, członek Zarządu Okręgu w Partii Razem oraz Zarządu Krajowego w jej młodzieżówce. Miłośnik historii, zaangażowany w sprawy lokalne, samorządowe. Od zawsze ważna była dla niego walka z klasizmem i nierównościami społecznymi. Od urodzenia mieszka w Rumi. Prywatnie interesuje się klasyczną modą męską oraz kuchnią bezmięsną.

Maciej Skwierawski

Maciej Skwierawski

asystent społeczny

Stara się wskazywać problemy, którymi warto się zająć na wyższym szczeblu. Często związane są one z kierunkami działań poselskich posłanki Pauliny Matysiak: kolejnictwem, zabytkami, starymi budowlami. Interesuje się też fizyką, kulturą Żydów. Działa w młodzieżówce.

Mateusz Szymański

Mateusz Szymański

asystent społeczny

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kulturoznawca, bibliotekarz. Członek Razem i DiEM25. Posłankę Paulinę Matysiak wspiera przede wszystkim w sprawach kultury oraz social mediów. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas ze swoją kotką oraz grać w Football Managera.

Joanna Wicha

Joanna Wicha

asystentka społeczna

Pielęgniarka i socjolożka. Członkini Razem od 2015 roku. Radna krajowa partii od dwóch kadencji. Działa w kole zdrowia, polityki społecznej i LGBT. Kandydatka do Sejmu w wyborach w 2019 roku z listy Warszawskiej. Warszawianka z zamieszkania i zamiłowania. Miłośniczka zwierząt i wycieczek rowerowych.

Skip to content