Zespół 

Rafał Grabski

Rafał Grabski

dyrektor biura poselskiego w Kutnie

Polonista, członek Zarządu Okręgu Łódzkiego Lewicy Razem, strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieniu i edukator seksualny. Miłośnik transportu publicznego, świeckiego państwa i progresywnych podatków. Uwielbia wnikliwe reportaże i podróże tramwajem.

Martyna Urbańczyk

Martyna Urbańczyk

asystentka ds. promocji

Aktywistka miejska i feministka, działa w partii Razem oraz stowarzyszeniu Tak dla Łodzi. Absolwentka Akademii Demokracji Socjalnej. Interesuje się polityką miejską, prawami pracowniczymi, feminizmem i ekologią. W wolnych chwilach ogląda amerykańskie seriale i czyta książki.

Duszan Augustyn

Duszan Augustyn

asystent społeczny

Badacz transportu zbiorowego, specjalizuje się w problematyce wykluczenia społecznego wynikającego z ograniczonej mobilności. Pracuje nad rozwiązaniami łączącymi transport publiczy, ekonomię współdzielenia i IV rewolucje przemysłową, prowadzącymi do powstania nowej jakości w transporcie zbiorowym.

Artur Eichhorst

Artur Eichhorst

asystent społeczny

Działacz z Torunia, kulturoznawca, rusycysta. Zajmuje się sprawami kultury, edukacji i polityki antydyskryminacyjnej. W wolnym czasie podgląda naturę, zwiedza ciekawe miejsca, ogląda filmy (przeważnie stare) i czyta książki (przeważnie nowe).

Bartosz Grucela

Bartosz Grucela

asystent społeczny

Absolwent stosunków międzynarodowych UMK w Toruniu. Członek władz Razem. Zajmuje się tematami samorządowymi oraz transportem publicznym. Służy wsparciem w tematyce międzynarodowej. Tata małej Idy. Miejski aktywista i społecznik. Uwielbia rowery, bieganie i kajaki. 

Jakub Jędrzejczak

Jakub Jędrzejczak

asystent społeczny

Studiuje w Warszawie, pochodzi z Włocławka; działa w Razem Toruń, gdzie poznał Paulinę (w Kole Kujawsko-Dobrzyńskim). Koordynuje Młodych Razem w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do zespołu social mediów. Prywatnie: italofil i kibic piłkarski.

Bartosz Migas

Bartosz Migas

asystent społeczny

Radny Rady Krajowej Razem, współpracował z lewicowym sztabem wyborczym w kampanii parlamentarnej w 2019 roku i w kampanii prezydenckiej w 2020. Od czasu do czasu publicysta – amator. Wspiera działalność poselską w zakresie porad i opinii prawnych, pomaga w redagowaniu pism, zapytań, interpelacji i wystąpień. Z zawodu prawnik – specjalista ds ochrony danych osobowych. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

Wiktor Misztal

Wiktor Misztal

asystent społeczny

Ukończył studia chemiczne na Politechnice Wrocławskiej, pracuje jako laborant w firmie produkującej części do samochodów osobowych. Jego wielkim hobby jest transport publiczny. Gdy tylko dowiedział się o działaniach Pauliny w tym obszarze postanowił dorzucić swoje trzy grosze i został asystentem społecznym. Udziela się również w stowarzyszeniu Wykluczenie Transportowe, które działa na rzecz likwidacji białych plam komunikacyjnych w Polsce. Lubi podróżować. Z zamiłowania jest kociarzem.

Emil Reszczyński

Emil Reszczyński

asystent społeczny

Młody aktywista, członek Zarządu Okręgu w Partii Razem oraz Zarządu Krajowego w jej młodzieżówce. Miłośnik historii, zaangażowany w sprawy lokalne, samorządowe. Od zawsze ważna była dla niego walka z klasizmem i nierównościami społecznymi. Od urodzenia mieszka w Rumi. Prywatnie interesuje się klasyczną modą męską oraz kuchnią bezmięsną. 

Anna Sikora

Anna Sikora

asystentka społeczna

Sieradzanka, była dziennikarka, aktywistka na rzecz praw kobiet i klimatu, w Razem od 2017 roku. Pracowała przy kampanii do europarlamentu, do Sejmu i kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia. Specjalistka od mediów społecznościowych. Prywatnie mama Ignasia.

Maciej Skwierawski

Maciej Skwierawski

asystent społeczny

Stara się wskazywać problemy, którymi warto się zająć na wyższym szczeblu. Często związane są one z kierunkami działań poselskich posłanki Pauliny Matysiak: kolejnictwem, zabytkami, starymi budowlami. Interesuje się też fizyką, kulturą Żydów. Działa w młodzieżówce.

Mateusz Szymański

Mateusz Szymański

asystent społeczny

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kulturoznawca, bibliotekarz. Członek Razem i DiEM25. Posłankę Paulinę Matysiak wspiera przede wszystkim w sprawach kultury oraz social mediów. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas ze swoją kotką oraz grać w Football Managera.

Joanna Wicha

Joanna Wicha

asystentka społeczna

Pielęgniarka i socjolożka. Członkini Razem od 2015 roku. Radna krajowa partii od dwóch kadencji. Działa w kole zdrowia, polityki społecznej i LGBT. Kandydatka do Sejmu w wyborach w 2019 roku z listy Warszawskiej. Warszawianka z zamieszkania i zamiłowania. Miłośniczka zwierząt i wycieczek rowerowych.

Skip to content