Ja w mediach

Posłanka pokazała bilet za przejazd autobusem. Nic nie zapłaciła – w sieci oburzenie [aju.pl]

Posłanka pokazała bilet za przejazd autobusem. Tym samym wywołała w sieci prawdziwe oburzenie. Wszystko przez fakt, że za ów przejazd nie zapłaciła. Mianowicie, Paulina Matysiak z Lewicy postanowiła wybrać się do Bydgoszczy korzystając z PKS. Jak się jednak okazuje, posłowie i posłanki mogą przemieszczać się środkami publicznego transportu zbiorowego bezpłatnie.

https://aju.pl/wiadomosci/poslanka-pokazala-bilet-za-przejazd-autobusem-nic-nie-zaplacila-w-sieci-oburzenie-foto/

Burza po słowach Sutryka. Usłyszał gorzką odpowiedź na Campusie Polska [Radio Zet]

Post postanowiło skomentować wiele osób. Jeden z internautów zasugerował, że Wrocław-Olsztyn ma dobre połączenie kolejowe, na co Jacek Sutryk odpowiedział: „To niech pan sobie jeździ”. Tę wypowiedź skomentowała posłanka partii Razem Paulina Matysiak, mówiąc, że „transport publiczny daje radę”. Prezydent jednak nie zgodził się z posłanką, gdyż szybko usunął ten komentarz.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Burza-po-slowach-Sutryka.-Uslyszal-gorzka-odpowiedz-na-Campusie-Polska

Posłanka Lewicy pochwaliła się, co spotkało ją podczas podróży busem. W sieci zawrzało [SE.pl]

Posłanka Lewicy Paulina Matysiak wybrała się do Bydgoszczy, a za środek komunikacji wybrała PKS. Polityczka napisała w mediach społecznościowych, że jej obecność zdziwiła kierowcę. “Powiedział mi, że pierwszy raz od ośmiu lat widzi w autobusie posła!” – pochwaliła się na Twitterze i zamieściła zdjęcie biletu. Wpis wywołał burzę.

https://www.se.pl/wiadomosci/lekkie/poslanka-lewicy-pochwalila-sie-co-spotkalo-ja-podczas-podrozy-busem-w-sieci-zawrzalo-aa-zbJ8-htve-NwT8.html

Posłanka Lewicy pojechała za darmo PKS. Odpowiada oburzonym internautom i posłowi PiS [Ofeminin]

Polityczka Lewicy Paulina Matysiak pokazała bilet, który kupiła podczas podróży PKS. Skorzystała ze zniżki poselskiej — zamiast zapłacić 11 zł, pojechała za darmo. Niektórzy internauci oburzyli się tym faktem, a wśród nich znalazł się polityk Prawa i Sprawiedliwości. Matysiak odpowiedziała ciętą ripostą.

https://www.ofeminin.pl/lifestyle/cieta-riposta-poslanki-do-polityka-pis-poslanka-pojechala-za-darmo-pks/7xvvlfz

#ZbiorKomemPrzezPolskę w Koronowie: pilotaż połączenia KOLEJ + BUS [Kolejowy Portal]

W poniedziałek 29 sierpnia przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Transportu Publicznego wspólnie z posłanką Pauliną Matysiak przeprowadzili pilotaż połączenia z Koronowa do Bydgoszczy w formule KOLEJ + BUS. Jest to element akcji #ZbiorKomemPrzezPolskę, którą koordynuje parlamentarzystka z partii Razem — jej celem jest zwrócenie uwagi na wykluczenie transportowe w Polsce oraz przedstawienie dobrych praktyk i rozwiązań.

https://kolejowyportal.pl/zbiorkomemprzezpolske-w-koronowie-pilotaz-polaczenia-kolej-bus/

Poseł PiS, który wydał 30 tys. zł na podróże, krytykuje posłankę lewicy za darmowy przejazd busem [Aszdziennik]

Paulina Matysiak, posłanka Partii Razem, pokazała na swoim Twitterze bilet autobusowy warty 11 złotych z naliczoną zniżką poselską uprawniającą do darmowego przejazdu. Sprawę sarkastycznie skomentował poseł PiS, Jan Mosiński, któremu nie w głowie korzystanie z przywilejów poselskich. To znaczy, w przypadku posłów Lewicy, bo jego własne podróże to co innego.

https://aszdziennik.pl/141286,posel-pis-ktory-wydal-30-tys-zl-na-podroze-krytykuje-poslanke-lewicy

Posłanka Razem oszczędziła 11 złotych na bilecie. Poseł PiS kpi i zbiera cięgi [Salon24]

Posłanka z partii Razem Paulina Matysiak pochwaliła się na Twitterze, że z Bydgoszczy do Koronowa jedzie PKS-em. Podróż dzięki uldze ustawowej była bezpłatna. Jan Mosiński z PiS ripostował: „Nie stać Pani na bilet za 11 zł?”. Jego uwaga rozzłościła część internautów.

https://www.salon24.pl/newsroom/1248088,poslanka-razem-oszczedzila-11-zlotych-na-bilecie-posel-pis-kpi-i-zbiera-ciegi

Biuro Poselskie Pauliny Matysiak

ul. Narutowicza 20, 99-300 Kutno
email: biuro@paulinamatysiak.pl
telefon: +48 723 007 070

Kliknij i posłuchaj mojego podcastu!
Skip to content