W środę 13 lipca posłanka Paulina Matysiak wraz z członkami Zarządu Krajowego partii Razem — Bartoszem Grucelą, Anną Górską i Joanną Wichą — odwiedziła Gorzów Wielkopolski.

Posłanka wzięła udział w zorganizowanej przez lubuski okręg Młodych Razem konferencji prasowej na temat wykluczenia transportowego.

Parlamentarzystka podkreślała, że do poprawy trudnej sytuacji transportowej w regionie potrzebne są działania strukturalne, o które jako przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Walki z Wykluczeniem Transportowym walczy w Sejmie. Zapewniła też o wsparciu ze swojej strony oraz innych posłów ugrupowania dla działaczy w kwestii walki o poprawę działania komunikacji publicznej.

Z kolei w imieniu lokalnej młodzieżówki głos zabrała Magdalena Zofia Krokosz. Mówiła o tym, jak trudno jest młodym realizować plany o wymarzonej szkole czy uczelni, kiedy z miejscowości, w której się mieszka, nie ma dojazdu.

Po południu posłanka Paulina Matysiak wzięła udział w pikniku i zorganizowanych przez lokalne struktury partii Razem aktywnościach.

Skip to content